Vít Schlesinger

Sporthacker - expert na posouvání Vašich limitů

oldrichhrb (13) copyVít Schlesinger je vyhledávaný odborník na stravu a motivaci vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří i jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů a reprezenzačních týmů. Klade důraz na KOMPLEXNÍ pojetí sportovní přípravy - Sport Hacking a to na propojení tréninku s optimální stravou, dokonalou regeneracací a vyrovnanou psychikou. Všechny tyto oblasti zkoumá více než 10 let a získané poznatky aplikuje i sám na sobě. Je známý experimenty se svým tělem. Své experimenty vystavěl na vědeckých faktech a každé z jeho doporučení bylo ověřeno vlastní praxí.  O těchto tématech pravidelně přednáší a publikuje.

KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP V PŘÍPRAVĚ SPORTOVCE

CHLAD - TAJNÁ ZBRAŇ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ

photo-1447522760800-59f967f9083e

JAK NAPLNO VYUŽÍT SVŮJ METABOLICKÝ POTENCIÁL?

Fotolia_59735750_Subscription_Monthly_M

 

4 EXPERIMENTY BĚHEM 6 LET

Pokud chcete posouvat ostatní a dát jim to nejlepší, je klíčové být v obraze nejen po teoretické, ale především praktické stránce. Své experimenty stavím na vědeckých faktech a každé z mých doporučení bylo ověřeno vlastní praxí. Níže najdete mé 4 experimenty za posledních 6 let i s odkazy.

1) 2016/2017 Experiment chladové termogeneze...stále probíhá

IMG_1839

2) 2015  Experiment metabolické flexibility

Screen Shot 2015-09-25 at 10.52.16

3) 2013 Vegetariánský experiment

BANNER-MUJ-EXPERIMENT

4) 2010 Experiment posouvání mentálních limitů

banner3

  • Články o výživě pro sportovce

Sport a meditace
Sport a meditacePři meditaci se koncentrace laktátu snižuje až o polovinu, ovlivňuje biochemickou rovnováhu našeho těla a...

Hacker z Finska
Hacker z FinskaFinský rozhodčí Jaromír Ryška nejen o bruslení, ale i výchově a stylu práce s hokejisty ve Finsku

TERMOGENEZE CHLADEM: Experiment s mnichy
TERMOGENEZE CHLADEM: Experiment s mnichyMniši dokazují, jak se díky technice Tummo dostanou do stavu hluboké meditace a mění lidskou fyziologii

TUKY a sport? Základ
TUKY a sport? ZákladZáklad, který je stále opomíjen

Hnědý tuk
Hnědý tukLidé s vyšší hodnotou hnědého tuku mají rychlejší metabolismus, lepší kontrolu nad krevním cukrem a lepší citlivost na inzulín. Že Vám to něco připomíná? Ano, jinými slovy se stáváte metabolicky flexibilnější!

Strava dnešního sportovce
Strava dnešního sportovceStrava může zvýšit Váš sportovní výkon až o 30%! Proč ale naprostá většina sportovců nehledí na tak důležitou stránku jakou výživa bezesporu je?

Hladový vlk nejlépe loví
Hladový vlk nejlépe lovíProč je metabolická flexibilita ve sportu tak důležitá?

Chlad ve sportu
Chlad ve sportuJak pomáhá chlad vrcholovým sportovcům a proč se o tom tolik nemluví? Může to být jeden ze svatých grálů sportovní přípravy?