Vít Schlesinger

Sporthacker - expert na posouvání Vašich limitů

oldrichhrb (13) copyVít Schlesinger je vyhledávaný odborník na stravu a motivaci vrcholových sportovců. Mezi jeho klienty patří i jména z řad nejen českých, ale i zahraničních reprezentantů. Vít Schlesinger klade důraz na KOMPLEXNÍ pojetí sportovní přípravy - Sport Hacking a to na propojení tréninku s optimální stravou, dokonalou regeneracací a vyrovnanou psychikou. Všechny tyto oblasti zkoumá více než 10 let a získané poznatky aplikuje i sám na sobě. Je známý experimenty se svým tělem. Své experimenty vystavěl na vědeckých faktech a každé z jeho doporučení bylo ověřeno vlastní praxí.  O těchto tématech pravidelně přednáší a publikuje.


JAKÁ JE STRAVA MODERNÍHO SPORTOVCE?

hokej

CHLAD - TAJNÁ ZBRAŇ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ

photo-1447522760800-59f967f9083e

EVOLUCE STRAVOVÁNÍ

EVOLUCE

JAK NAPLNO VYUŽÍT SVŮJ METABOLICKÝ POTENCIÁL?

Fotolia_59735750_Subscription_Monthly_M

EXPERIMENTY

 ex

 

  • Články o výživě pro sportovce

3 top vegetariánská jídla pro sportovce
3 top vegetariánská jídla pro sportovce3 úžasná vegetariánská jídla rostlinného původu dodávající sportovcům energii

TERMOGENEZE CHLADEM: Experiment s mnichy
TERMOGENEZE CHLADEM: Experiment s mnichyMniši dokazují, jak se díky technice Tummo dostanou do stavu hluboké meditace a mění lidskou fyziologii

Hnědý tuk
Hnědý tukLidé s vyšší hodnotou hnědého tuku mají rychlejší metabolismus, lepší kontrolu nad krevním cukrem a lepší citlivost na inzulín. Že Vám to něco připomíná? Ano, jinými slovy se stáváte metabolicky flexibilnější!

Strava dnešního sportovce
Strava dnešního sportovceStrava může zvýšit Váš sportovní výkon až o 30%! Proč ale naprostá většina sportovců nehledí na tak důležitou stránku jakou výživa bezesporu je?

Chlad ve sportu
Chlad ve sportuJak pomáhá chlad vrcholovým sportovcům a proč se o tom tolik nemluví? Může to být jeden ze svatých grálů sportovní přípravy?

Komfortní zona
Komfortní zonaJak vystoupím ze zóny komfortu?

Evoluce stravování
Evoluce stravováníZkoumáním stravovacích návyků našich předků můžeme lépe pochopit jejich schopnost adaptace, může to také vrhnout světlo na mnohé problémy, kterým čelíme dnes!

Jaká je dieta mistrů světa?
Jaká je dieta mistrů světa?Více tuků, méně sacharidů. To je oč tu běží...